Derece Koleji

FORMU DOLDURUN

SİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM
İki Dilde Eğitim

Akademik başarıyı ahlaki değerlerle birleştirmiş bireyler yetiştirme hedefiyle yola çıkan Derece Koleji, Cambridge sınav merkezi ünvanı aldı.

Derece Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü, “Ezberlemeyi değil araştırmayı seven, keşfetme yönü kuvvetli mutlu çocuklar yetiştirmek” için Dünya'nın en saygın eğitim kurumlarıyla işbirliği yaptıklarını belirterek, “Özgürce düşünen, ezberci olmayan, okuduğunu analiz eden, yorumlayabilen, teknolojinin bütün imkanlarını en iyi şekilde kullanabilen, bunu sosyal hayata taşıyabilen, farklılıkları ayrılık değil zenginlik sayan nesiller yetiştirmek istiyoruz. Bunu yaparken de milli ve manevi değerlerine bağlı kalarak 21. yüzyılın kariyer becerileriyle de kendilerini donatmalarını arzu ediyoruz. Bu yüzden yabancı dil eğitimi büyük önem taşıyor” dedi.

2017-2018 eğitim öğretim yılı itibariyle Cambridge Sınav Merkezi ünvanını aldık. “Uluslararası kabul görmüş dört beceri alanında yapılan sınavların eğitimini Derece Koleji olarak en iyi şekilde veriyoruz. Aynı zamanda başka okullardan sınava girecek olan öğrencilere de ev sahipliği yapma mutluluğunu yaşıyoruz.”

PDR Blog Yazılarımız

Başarılarımız